MMI GroupMMI Group

MMI GROUP запустила пілотний проект разом із Державною службою України з безпеки на транспорті

Тепер інспектори Київського міжрегіонального Управління будуть будуть екіпіровані відеореєстраторами під час рейдового відпрацювання. Якщо нововведення матиме результат, такі  ж пристрої закуплять в усі регіони.

Нові девайси для інспекторів – це:

– моделі, які мають відеореєстратор, вмонтований в окуляри;

– відеореєстратори з можливістю кріплення на верхньому одязі;

– класичні відеореєстратори.

Усі відео реєстратори є водонепроникними і стійкими до ударів.

Перший заступник Голови Укртрансбезпеки: “Ці відео реєстратори – це пристрої, які дозволять, в першу чергу, оцінити реальну ефективність роботи кожного окремо взятого інспектора і  і його компетентність та підпорядкувати його преміювання прямо пропорційно до затрачених зусиль, а також сприятимуть усуненню корупційної складової під час контакту інспектора з водієм”.

Відеореєстратори – це додаткова можливість для інспектора довести правомірність своїх дій в суперечливих ситуаціях. Для керівництва ж – це спосіб побачити сильні та слабкі сторони, зробити висновки та розробити рекомендації для усунення недоліків.

 

Українська IT місія в Канаду!

На почтку літа 15 найперспективніших ІТ-компаній України стали частинками ІТ-місії до Канди.
Раді повідомити, що представник від MMI Group взяв участь в галузевій подорожі, яку очолила Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталя Микольська.

Найголовніша подія заходу – Branham300 Launch Event – дала можливість поспілкуватися з трьома сотнями провідних технологічних компаній Канади. Branham300 – це низка індивідуальних зустрічей підприємців к форматі B2B. Ця авторитетна мережева зустріч у секторі інформаційно-комунікаційних технологій проходить у Канаді щорічно з 1990 року та є дискусійним майданчиком для директорів найбільших компаній щодо новітніх трендів розвитку індустрії, відкриття нових ринків та пошуку партнерів. Серед керівників компаній були: канадці, французи, мексиканці, а також чимало українців з діаспори, які активно лобіюють інтереси України.

Найкращі представники українського ІТ презентували технологічний потенціал нашої країни, зокрема інноваційних малих і середніх підприємств, молодих візіонерів та жінок-інноваторок.

Участь України в Branham300 дає учасникам можливість не лише провести зустріч та безпосередньо поспілкуватися з представниками Канади, а й передбачає можливість системного обміну інформацією про IT-можливості в Україні з топ-представниками канадського технологічного сектору впродовж року.

9-й Міжнародний Security Innovation Forum 2016

30 листопада більше ніж 200 професіоналів і лідерів галузі інформаційної безпеки та інформаційних технологій, міжнародні експерти та практики, оператори ринку, постачальники рішень, послуг, технологій та інновацій зібралися в Києві для комплексної зустрічі на 9-му Міжнародний Security Innovation Forum 2016 “НА КРОК ПОПЕРЕДУ! ІТ-безпеку, безперервність і стійкість бізнесу. Кращі на ринку рішення і інновації. Вибір Року”.

Таку подію не залишили без уваги і в MMI GROUP.

Щорічній форум ставить акцент на головному – найкращих рішеннях та інноваціях ІТ-безпеки. В рамках міні-виставки команда MMI GROUP представила до уваги присутніх НЕ класичний апаратний комплекс, що включає в себе персональні відеореєстратори і док-станції для автоматичної зарядки пристроїв, переносу і збереження інформації. Даний комплекс може бути корисним не тільки для державних і оборонних об’єктів, але і для приватного бізнесу.

MMI GROUP ексклюзивний постачальник та авторизований сервісний центр компанії-виробника на території України.

Окрім міні-виставки в програмі форуму заслухали доповіді від експертів і постачальників ринку інформаційної безпеки щодо основних трендів, які дозволять створити гнучку систему ІТ-безпеки, яка може знизити ризики, підвищити фінансову стійкість, рентабельність і прибутковість.

Відео з форуму за посиланням:

MMI GROUP: участь на КМЕФ 2016!

Ось і закінчився дводенний Київський міжнародний економічний форум 2016! За два дні КМEФ відвідало понад 1000 гостей форуму, а саме: українських та закордонних бізнесменів, представників українського політикуму та громадського суспільства, успішних реформаторів з інших країн, визначних економістів, послів та науковців.

6 жовтня, в перший день Київського міжнародного економічного форуму, відбулася панельна дискусія про роль жінки в сучасному суспільстві та бізнесі. 5 виняткових, успішних і талановитих жінок обговорили на події всі найважливіші та гострі питання, що стосуються жіночого положення у всіх сферах життя в Україні.

Яке місце жінки в сучасному світі? Як вона реалізує себе? Хто стоїть за кожною успішною жінкою?
Про це і трошки більше говорили з Ольгою Рудневою (Директор фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»), Сонею Забуга (Головний редактор ELLE Україна), Катериною Чалою (Засновник IT-холдингу MMI GROUP) і Вірою Платоновою (Генеральний директор представництва Mastercard Europe в Україні, Молдові, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані і Узбекистані).

Прекрасні бізнес-леді остаточно зруйнувала міфи щодо стереотипів, які нав’язує нам суспільство! Адже сучасна жінка наділена не тільки привілеями вибору і різними ролями, а й правом бути самою собою і відстоювати свої інтереси. Мова йде не про ознаки фемінізму, а саме про жінку, яка абсолютно чітко знає свою ціну і свою цінність, знає, що вона хоче і як цього домогтися.
Сучасний світ значно відрізняється від того, який знали наші бабусі та дідусі. Бурхливий темп життя, метушня, шум….

Катерина Чала на це відповіла:
“Украина является постсоветской страной. Мы помним героинь фильма “Москва слезам не верит”, которые размышляли о том, кем бы представиться, какая профессия “понравится”. У нас изначально закладывались стереотипы “мужских” и “женских” профессий. Безусловно, сейчас есть успешные женщины во всех сферах. Нельзя говорить о том, что нас в чем-то ограничивают. Вопрос в том, насколько женщина готова начать свой бизнес, ведь такое решение содержит массу “но”. И такая готовность выйти “за рамки собственной кухни” появляется не у всех и не сразу.”

Не залишилися також осторонь і гості заходу, серед яких були Девід Емтестам – перший секретар посольства Швеції в Україні, Наталія Нетовкіна – засновниця бренду Zarina, Лілія Подкопаєва – спортсменка, Наталія Заболотна – арт-менеджер, Наталія Череп – директор київського бутіка Bvlgari, і багато інших. Окремо було приємно зустріти тих небагатьох чоловіків, які з великим інтересом в цей день слухали і висловлювалися про гендерну рівність і нерівність в Україні.

Дякуємо всім за цікаву дискусію та Київському Міжнародному Економічному Форуму за організацію заходу!

Торгова місія виконана!

Спільно з Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України MMI Group  запросили долучитися до складу бізнес-делегації під час офіційного візиту Петра Порошенка в Малайзію та Індонезію, який було заплановано на 4-7 серпня 2016 року.
В рамках цього заходу планувалося налагодити діалог ділових кіл України та Малайзії і Індонезії, а також підняти обізнаність світу про Україну, її експортний потенціал та інвестиційні можливості, а також створення Спільного Українсько-Малайзійського торговельного комітету.

Підбиваючи підсумки торговельних місій до Малайзії та Індонезії, хочемо поділитися з вами нашими враженнями та досягненнями. Це, насамперед, залучення представників бізнесу до торговельних місій – участь взяли 11 українських компаній, що представляють сільське господарство, фармацевтику, ІТ, телекомунікації та нафтогазову сфери. Це також приватна вечеря для знайомства між діловими колами України та Малайзії, що була організована Радником Короля Малайзії. І одним з найголовніших результатів стала домовленість Президента України Петра Порошенка та Президента Індонезії Джоко Відодо про початок консультацій щодо зони вільної торгівлі між Україною та Індонезією.

Дана поїздка – це класичний світовий приклад коли у складі офіційних делегацій подорожують представники бізнес-кіл, що зацікавлені у розвитку експорту, а значить і у розвитку економіки держави.

Поїздку до Малайзії у складі бізнес-делегації можна вважати успішною, і для всієї країни, і для MMI Group.
Компанія MMI Group першою в Україні підписала Меморандум про співробітництво з однією з провідних малазійських компаній – PRADOTEC CORPORATION SDN BHD.

Представництва компанії працюють у Канаді, Ірландії, США, Великобританії, ОАЕ, Китаї, Австралії та ряді інших країн. Pradotec – лідер у галузі проектування і розробки пристроїв та мультидодатків, що спеціалізуються на безпеці, ідентифікації, аутентифікації та оплаті.

Сподіваємося на успішне співробітництво!

MMI Group начинает активную работу в направлении освоения рынков Израиля!

В современном мире Израиль – одна из ведущих стран в сфере высоких технологий. Страна является лидером производства современных средств связи, оборудования и навигационных систем. Сегодня в Украине как никогда нужны такие технологии. Именно поэтому компания MMI Group решила начать активную работу в направлении освоения рынков Израиля.

Начиная сотрудничество с  ITFS Group Ltd, MMI Group не просто объединяет свой опыт с инновационными технологиями партнера. Мы создаем команду профессионалов, которая будет вести активную совместную работу в реализации ряда крупных проектов.

 

Израильская компания ITFS Group Ltd – эксперт на рынке решений, связанных с вопросами кибербезопасности. Более чем десятилетний опыт компании связан с интеграцией технологий будущего с инфраструктурой заказчика (как программной, так и аппаратной) для обеспечения безопасности информации, баз данных, программного обеспечения и т.д.

Ярким примером качественных интеграционных решений от ITFS Group Ltd является GateScannerEngine. Данное программное решение отвечает самым высоким требованиям к кибербезопасности, прошло сертификацию и используется Министерством обороны Израиля.

Принцип работы GateScannerEngine

Новейшее израильское решение GateScannerEngine объединяет в себе современные инновационные технологии и позволяет обеспечить безопасность корпоративной или любой другой сети не только на уровне внешних сетевых угроз, но и на уровне внутренних (взлом с использованием USB устройств).

MMI Group совместно с ITFS Group Ltd строит серьезные планы сотрудничества между нашими странами в сфере информационной безопасности. Уверены, что, объединив усилия двух компаний-лидеров, мы добьемся высочайших результатов и сможем вывести уровень информационной безопасности Украины до европейского.

Пишаємося нашою Іриною Колос

Одноголосним рішенням Ради Комітету з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету Асоціації правників України Ірину Колос включено до її складу! Бажаємо успіху та натхнення! 
Ірина: «В епоху стрімкого розвитку інформаційного суспільства у світі, Україні, на жаль, не вистачає юристів, які дійсно глибоко обізнані та можуть бути ефективними в сфері ІТ. На мій погляд, АПУ об’єднала сьогодні найбільш кваліфікованих ІТ – юристів Микиту Полатайко та Дмитра Гадомського, які не байдужі до розвитку галузі та долі України. Я рада приєднатися до їхньої команди та сподіваюсь бути корисною.»

Побували у Верховній Раді на слуханнях “Реформи галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору”.

Враження неоднозначне. Як компанія, що давно працює у сфері новітніх інформаційних технологій, MMI Group спостерігає деяку сумну тенденцію відставання України від світового технічного прогресу. Цьому факту приділили увагу і представники Міністерства інформаційної політики та Міністерства освіти, наводячи невтішну статистику щодо використання інтернет-технологій у загальноосвітніх школах. Рівень проникнення новітніх технологій у економіку та суспільне життя міжнародними інвестиційними та аналітичними компаніями визнаний незадовільним. 
В той же час радує розуміння цього факту владою та готовність змінювати ситуацію, вживати заходи для розвитку IT-галузі. 
, заступник голови адміністрації президента: 
«Ми маємо талановитий народ, який роками створює інновації Але сталося так, що цими інноваціями користуються інші країни, і ВВП зростає саме в інших країнах. Тому розбудова галузі інформаційних технологій або інноваційної є критичною для майбутнього позиціонування України у світі»

Kreston GCG розробила для MMI Group маркетингову стратегію

Kreston GCG розробила для MMI Group маркетингову стратегію виходу на IT ринки США і Європи, в рамках надання гранту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Компанія Kreston GCG співпрацює з ЄБРР з консультування українських компаній за напрямками стратегічного розвитку, маркетингу та фінансів.

У листопаді 2015 року, ми завершили підготовку виходу MMI Group на ринки США і Європи, як розробника програмного забезпечення, і в 2016 році будемо спільно реалізовувати розроблену стратегію.

MMI Group є одним з найдинамічніших гравців українського ринку IT-послуг в сегменті системної інтеграції, яке спеціалізується на реалізації IT-рішень для корпоративного сектора і для державних структур.

Драйверами просування компанії на зарубіжні ринки буде побудова ефективної системи маркетингу, PR і продажів на її старті, динамічне відкриття офісів продажів у США і Європі і забезпечення глибокої експертизи в індустріях.

1 2 3
MMI GROUP запустила пілотний проект разом із Державною службою України з безпеки на транспорті
Українська IT місія в Канаду!
9-й Міжнародний Security Innovation Forum 2016
MMI GROUP: участь на КМЕФ 2016!
Торгова місія виконана!
MMI Group начинает активную работу в направлении освоения рынков Израиля!
Пишаємося нашою Іриною Колос
Побували у Верховній Раді на слуханнях “Реформи галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору”.
ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Муніципальні комп’ютерні системи»
Kreston GCG розробила для MMI Group маркетингову стратегію