Асоціація «Інноваційний розвиток України»

В 2014 році  ТОВ «НК ІТ-ПРОЕКТ» (MMI Group) спільно з іншими підприємствами — однодумцями заснувало Асоціацію «Інноваційний розвиток України», яка  об’єднує сьогодні провідні міжнародні та національні компанії  у сфері інформаційних та інших високих технологій, машинобудування, мікроелектроніки, енергоефективності, освіти й науки. Місією Асоціації є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні.

Генеральний директор Катерина Чала приймає участь в органах управління Асоціації та  активно співпрацює з іншими компаніями — учасниками, органами Асоціації та державними органами задля технологічної, соціальної та економічної модернізації України.

З інформацією про діяльність  АІРУ  можна ознайомитись на сайті асоціації.

Асоціація «Інформаційні технології України»

Заступник генерального директора з правових питань  Ірина Колос  приймає активну участь в роботі Фінансово-правового комітету  Асоціації «Інформаційні технології України», яка представляє інтереси вітчизняних компаній ІТ – індустрії, розробки  програмного забезпечення на національному та світовому ринках, об’єднує близько 40 провідних компаній зазначеного сектору економіки і є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій та послуг (WITSA) та Європейській асоціації цифрових технологій (DigitalEurope).
Діяльність комітету спрямована на колегіальне обговорення і виявлення проблемних моментів у чинному законодавстві в ІТ-сфері та розробку пропозицій щодо внесення до нього необхідних змін. Одним з головних пріоритетів роботи комітету і його учасників є ефективний обмін досвідом та інформацією з питань оподаткування, конкурентного та корпоративного права, захисту інтелектуальної власності та ін.
Ірина Борисівна у складі фінансово-правового комітету Асоціації ІТ  продовжує працювати над вирішенням проблемних питань ІТ-галузі, пошуком правових механізмів реалізації позиції індустрії, створенням сприятливих умов розвитку сфери інформаційних технологій. Вона приймає активну участь в робочих зустрічах, нарадах Асоціації ІТ з органами влади, періодично надає пропозиції щодо змін законодавства та разом з іншими активістами комітету працює  у складі робочих груп з удосконалення законодавства у сфері ІКТ.
Детальніше  про Асоціацію ІТ та роботу її фінансово-правового комітету можна ознайомитися на сайті.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»

Асоціація правників України — це провідна юридична спільнота, пріоритетними напрямками діяльності якої є активна участь у правничому житті суспільства, законотворчому процесі та розробка пропозицій по удосконаленню діючого законодавства.
Заступник генерального директора з правових питань  Ірина Колос є членом Асоціації правників України, та з 2016 року входить до складу Ради Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету.
Ірина бере  участь в управлінні Комітетом, плануванні  його річної  діяльності та засіданнях  Ради Комітету, а також є активним учасником конференцій, семінарів та інших заходів, які проводяться  Комітетом. Спільно з іншими членами Комітету готує об’єктивні висновки та пропозиції щодо законодавчих ініціатив в сфері ІТ & Телекому.
Детальніше  про Асоціацію правників України та роботу Комітету  з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету і його заходи дізнавайтеся на сайті.
Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/ubaitcommitee/