MMI GroupMMI Group

Компанія

Компанія

MMI Group – ІТ-холдинг, який в галузі впровадження ІТ-рішень для бізнесу і держави представлений компанією ТОВ «НК ІТ-ПРОЕКТ».

Місія

Коли перемагає наш Клієнт, перемагаємо Ми!

Використовуючи кращий світовий досвід, ми застосовуємо інноваційний підхід, який забезпечує нашим Клієнтам вихід на якісно новий рівень ведення бізнесу.

Команда

Найцінніший капітал нашої компанії – це високопрофесійна і злагоджена команда. Маючи за плечима багато років спільної роботи, ми впроваджуємо проекти будь-якої складності.

Про нас

MMI Group (ТОВ «НК ІТ ПРОЕКТ») – українська ІТ компанія, заснована  командою однодумців, які стояли біля джерел українського ринку інформаційних технологій.

Працюючи разом під різними брендами, спеціалісти компанії успішно реалізували багато ІТ-проектів для телекомунікаційної галузі, для фінансових та банківських структур, освітніх і державних установ.

Наші співробітники залучаються як експерти для консультацій та участі в робочих групах державних органів, громадських радах, а також до роботи з підготовки та аналізу текстів законопроектів.

З 2014 року MMI Group – співзасновник Асоціації “Інноваційний Розвиток України” (UAID), місією якої є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні.

З 2015 року ми тісно співпрацюємо з Європейським банком реконструкції та розвитку та приймаємо активну участь у програмі підтримки малого бізнесу та жінок-підприємців, яка фінансується ЄБРР, урядом Швеції та Фондом підтримки країн.

Компанію MMI Group було обрано Посольством США в Україні та Міністерством внутрішніх справ України співвиконавцем проекту з міжнародної технічної допомоги «Створення і розвиток патрульної служби МВС України».

Система менеджменту якості MMI Group відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Наша команда