MMI GroupMMI Group

Концепції

Відеореєстратори для правоохоронних органів

Ми представляємо апаратно-програмний комплекс, який являє собою систему, що складається зі спеціалізованого програмного забезпечення (для автоматичного збереження файлів з персональних відеореєстраторів) і апаратного комплексу, що включає в себе персональні відеореєстратори і док-станцію(ї) для автоматичної зарядки пристроїв, переносу і збереження інформації.

дізнатися більше

Система безпеки та відеоспостереження

МMI Group пропонує Вам свої знання та досвід в галузі побудови сучасних професійних систем безпеки та відеоспостереження. В даний час відеоспостереження безпосередньо впливає на життя і безпеку людей, тому недооцінити його значимість просто неможливо.

дізнатися більше

Хмарні сервіси та оптимізація ліцензійних моделей корпоративного ПЗ

В широкому розумінні хмарні сервіси є новою моделлю надання ІТ послуг, яка передбачає обробку та збереження інформації на обладнанні та програмному забезпеченні відповідного сервіс-провайдера.

дізнатися більше

Корпоративні комунікаційні платформи

Комунікаційна платформа, що дозволяє користувачам спілкуватися один з одним в реальному часі, використовуючи різні види комунікацій: миттєві повідомлення, відео- і голосовий зв’язок, загальний доступ до робочого столу, конференції, передачу файлів.

ІТ право та захист прав інтелектуальної власності

Громадська діяльність MMI Group дозволяє нам бути не лише суспільно активними, корисними та залишатися високо професійними і обізнаними в законодавчих  змінах,  але і впевнено йти у фарватері ключових для країни реформ.

дізнатися більше

Крос-платформна архітектура у вигляді аналітичних систем обробки структурованих та неструктурованих даних

Високорозвинена операційна система аналітики, автоматизації, управління та візуалізація даних, яка дозволяє безпечно вводити, управляти, накопичувати та обмінюватись інформацією в середині структури підприємства та за її межами

Система виявлення та захисту від кіберзагроз нового покоління

Кібербезпека – це набір засобів, принципів забезпечення безпеки, гарантій безпеки, принципів управління, методів управління ризиками, дій, професійної підготовки, практичного досвіду, страхування та технологій, що можуть бути використані для захисту кіберпростору, ресурсів організації та користувача.

Системи управління документами та іншими типами контенту, їх зберігання, обробка і доставка в масштабах підприємства

Оцифрування та електронний архів сьогодні є одними з глобальних ІТ трендів. Сучасний електронний архів забезпечує швидкий пошук і доступ до інформації, одночасну роботу з нею декількох користувачів, захист такої інформації у відповідності до наданих їм прав і привілеїв. Особливо важливим є те, що оперативний доступ до інформації, що міститься в документах архіву, забезпечується як в повсякденних так і кризових умовах з широкими і в той же час контрольованими можливостями публічного доступу до архівних документів.