MMI GroupMMI Group

Партнери

Спеціалізація: програмне забезпечення, розробка та впровадження
Продукти: операційні системи, хмарні технології, системи розробки програмного забезпечення, офісні продукти.

Про компанію
Microsoft – є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп’ютерів та серверів. Корпорація пропонує широкий спектр програмних продуктів ділового і персонального призначення, використання яких значно підвищує ефективність роботи і дозволяє застосувати новітні досягнення інформаційних технологій на роботі, вдома і при навчанні.

Спеціалізація: послуги в області бізнес-аналітики: консалтинг, впровадження, навчання, технічну підтримку.

Про компанію
SAS є найбільшою в світі приватною IT-компанією, що працює в області бізнес-аналітики.

Спеціалізація: натільні відеокамери, станції зарядки та копіювання даних, спеціальне програмне забезпечення

Про компанію
Diamante Technology Co., Ltd – компанія з досвідом роботи більше 10-ти років, лідер в області розробки і продажу систем безпеки і відеоспостереження. Компанія представляє ряд рішень для мобільного відеоспостереження штатних одиниць різніх служб: полиції, СБУ, МНС, прикордонних служб та ін.

Спеціалізація: рішення для мобільних правоохоронних органів, органів безпеки, індустрії мобільних рішень.

Про компанію

EEYELOG зробили революцію в концепції територіальної безпеки і контролю. Компанія впровадила рішення і технології, який цілком оновили функції, які доступні операторам на місцях і виїзним група. Сучасні технології для транспортних засобів дали можливість полегшити роботу поліції і рятувальних сил.

Спеціалізація: електроніка, апаратне забезпечення

Обладнання: сервери, СХД, ноутбуки, монітори, програмне забезпечення

Про компанію
Dell – один з лідерів в світі з виробництва комп’ютерів

Спеціалізація: рішення в галузі забезпечення надійної експлуатації ІТ-систем
Продукти: мережеві фільтри, джерела безперебійного живлення (ДБЖ) і стабілізатори напруги, відповідне програмне забезпечення і аксесуари, центри обробки даних.

Про компанію
APC – є світовим лідером в області проектування, виробництва і маркетингу обладнання для захисту електроживлення (від настільних комп’ютерів і систем масштабу підприємства), а також малих та середніх центрів обробки даних.

Спеціалізація: програмне забезпечення для віртуалізації комп’ютерного обладнання
Продукти: програмне та апаратне забезпечення для віртуалізації робочих місць, центрів обробки даних, мереж

Про компанію
VMWare – є світовим лідером в області рішень віртуалізації – від настільних систем до центрів обробки даних. VMware допомагає підприємствам будь-якого розміру знизити капітальні та експлуатаційні витрати, забезпечити безперервність бізнесу, підвищити рівень безпеки і захист даних.

Спеціалізація: розробка програмних рішень для віртуалізації
Продукти: віртуалізація десктопів, додатків, оптимізація та захист мереж

Про компанію
Citrix – американська мультинаціональна корпорація, яка займається розробкою програмного забезпечення. Рішення Citrix допомагають постачальникам інформаційних технологій і послуг створювати хмарні системи, використовуючи віртуалізацію і мережеві технології для забезпечення високої продуктивності, гнучкості та економічної ефективності хмарних сервісів.

Спеціалізація: розробка програмного забезпечення для резервного копіювання віртуальних машин і моніторингу віртуальних середовищ
Продукти: Veeam Backup & Replication, Veeam ONE, Veeam Management Pack (MP) Veeam Stencils, Veeam Generic Report Library, Veeam Smart Plug-in (SPI)

Про компанію
Veeam – допомагає організаціям захистити інвестиції в віртуальну інфраструктуру за допомогою інноваційних рішень для системного адміністрування. Це дозволяє знизити витрати, підвищити рівень продуктивності, а також зменшити можливі ризики.

Спеціалізація: впровадження та сервісне технічне обслуговування складного електронно-механічного обладнання та систем в галузі авіаційної безпеки, митного огляду вантажів та багажу, систем контролю та управління доступом, відео контролю, пожежної та охоронної сигналізації, а також системи зчитування та розпізнавання державних номерних знаків транспортних засобів «Оберіг». В тому числі в номенклатуру ВАТЕК входять детектори вибухових і наркотичних речовин.

Обладнання: доглядове обладнання, детектори вибухових та наркотичних речовин, виявлення радіації, конвеєрні лінії, тепловізійні камери, системи відеоспостереження, розпізнавання автомобільних номерів, контроль касових операцій, системи безперебійного живлення, системи охорони периметру, системи контролю доступу та охоронної сигналізації, мережеве обладнання

Про компанію
ВВ ТОВ «ВАТЕК» – створене в 1991 році на технічній базі київського представництва акціонерного товариства «ВІДЕОТОН» (Угорщина).

Спеціалізація: мережеве обладнання, хмарні технології, системи зберігання даних.
Продукти: маршрутизатори, комутатори, міжмережеві екрани, бездротові точки доступу, контролери бездротової мережі, IP-телефони, відеотермінали, сервера

Про компанію
CISCO – являється найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку, IP-комунікацій і корпоративного ринку. (IP-телефонії та систем відео-конференцій).

Спеціалізація: комп’ютерні системи, програмне забезпечення, системи сховищ, мікроелектроніка
Обладнання: сервера, СХД, програмне забезпечення

Про компанію
IBM – світова корпорація, одна з найстаріших на ринку інформаційних технологій. IBM пропонує широкий спектр програмного забезпечення, додатків, операційних систем для всіх типів обчислювальних машин, дозволяючи своїм клієнтам отримати максимальні вигоди від використання нових технологій ери електронного бізнесу.

Спеціалізація: виробництво телекомунікаційного обладнання
Продукти: роутери, модеми, системи IP-телекомунікації

Про компанію
Zyxel – є провідним розробником мережевих рішень на базі інтернет-технологій. Компанія відома своїм обладнанням для широкосмугового доступу, бездротових мереж Wi-Fi та мережевої безпеки, а також можливостями для побудови інфраструктури цифрового будинку.

Спеціалізація: електроніка, апаратне забезпечення
Обладнання: ноутбуки, системні блоки

Про компанію
Lenovo – світовий лідер в секторі персональних комп’ютерів – розробляє, виробляє і просуває на ринку передові, надійні і високоякісні персональні комп’ютери, а також і професійні послуги, що забезпечують замовникам всього світу оптимальний шлях до підвищення продуктивності та конкурентоспроможності.

Спеціалізація: Тактичні оптимізовані камери для військових

Про компанію

Американська компанія MOHOC – лідер галузі у розробці обладнання для військових, правоохоронних органів та служб швидкого реагування.

Спеціалізація: рішення в області відеоспостереження, інтелектуальні рішення для транспорту, рішення для банківської і фінансової сфери, уряду, промислової та роздрібної торгівлі, спорту та відпочинку, транспорту та енергетики.

Про компанію

Провідний світовий виробник рішень в галузі відеоспостереження. Рішення, продукція і послуги від Dahua використовуються більш ніж в 180 країнах і регіонах. C 2014 року Dahua займає 2-у позицію на глобальному ринку обладнання для відеоспостереження, згідно зі звітом IHS, а в році 2017 завоювала 3-е місце в рейтингу «Security 50» за версією a & s international.

Спеціалізація: системи фіксування порушення червоного сигналу світлофора, системи фіксування порушення швидкості, системи розпізнавання номерних знаків, система Ekin Face.

Про компанію

Фірма “Ekin”, яка удостоїлася два роки поспіль премії “Most Innovative Company-Bronze” від “Stevie Awards”, в даний час продовжує свою діяльність в напрямку забезпечення більш безпечного, “розумного” і ефективного життєвого простору в містах, і спирається при цьому на самовіддану працю професійної команди своїх інженерів з досліджень і розробок.

Спеціалізація: засоби нічного бачення, девайси для посилення зображення.

Про компанію

Прилади Night Vision Devices – це вироблені у США прилади – біноклі, монокуляри, засоби нічного бачення – найвищої якості.

Спеціалізація: сервери, управління інфраструктурою, системи зберігання даннях, інтегровані системи, персональні системи, периферія.

Про компанію

Японська компанія-лідер ринку інформаційних і комунікаційних технологій (ICT), що пропонує повний спектр технологічних продуктів, рішень і послуг.