MMI GroupMMI Group

Партнери

Спеціалізація: програмне забезпечення, розробка та впровадження
Продукти: операційні системи, хмарні технології, системи розробки програмного забезпечення, офісні продукти.

Про компанію
Microsoft – є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп’ютерів та серверів. Корпорація пропонує широкий спектр програмних продуктів ділового і персонального призначення, використання яких значно підвищує ефективність роботи і дозволяє застосувати новітні досягнення інформаційних технологій на роботі, вдома і при навчанні.

Спеціалізація: натільні відеокамери, станції зарядки та копіювання даних, спеціальне програмне забезпечення

Про компанію
Diamante Technology Co., Ltd – компанія з досвідом роботи більше 10-ти років, лідер в області розробки і продажу систем безпеки і відеоспостереження. Компанія представляє ряд рішень для мобільного відеоспостереження штатних одиниць різніх служб: полиції, СБУ, МНС, прикордонних служб та ін.

Спеціалізація: рішення для мобільних правоохоронних органів, органів безпеки, індустрії мобільних рішень.

Про компанію

EEYELOG зробили революцію в концепції територіальної безпеки і контролю. Компанія впровадила рішення і технології, який цілком оновили функції, які доступні операторам на місцях і виїзним група. Сучасні технології для транспортних засобів дали можливість полегшити роботу поліції і рятувальних сил.

Спеціалізація: електроніка, апаратне забезпечення

Обладнання: сервери, СХД, ноутбуки, монітори, програмне забезпечення

Про компанію
Dell – один з лідерів в світі з виробництва комп’ютерів

Спеціалізація: рішення в галузі забезпечення надійної експлуатації ІТ-систем
Продукти: мережеві фільтри, джерела безперебійного живлення (ДБЖ) і стабілізатори напруги, відповідне програмне забезпечення і аксесуари, центри обробки даних.

Про компанію
APC – є світовим лідером в області проектування, виробництва і маркетингу обладнання для захисту електроживлення (від настільних комп’ютерів і систем масштабу підприємства), а також малих та середніх центрів обробки даних.

Спеціалізація: мережеве обладнання, хмарні технології, системи зберігання даних.
Продукти: маршрутизатори, комутатори, міжмережеві екрани, бездротові точки доступу, контролери бездротової мережі, IP-телефони, відеотермінали, сервера

Про компанію
CISCO – являється найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку, IP-комунікацій і корпоративного ринку. (IP-телефонії та систем відео-конференцій).

Спеціалізація: комп’ютерні системи, програмне забезпечення, системи сховищ, мікроелектроніка
Обладнання: сервера, СХД, програмне забезпечення

Про компанію
IBM – світова корпорація, одна з найстаріших на ринку інформаційних технологій. IBM пропонує широкий спектр програмного забезпечення, додатків, операційних систем для всіх типів обчислювальних машин, дозволяючи своїм клієнтам отримати максимальні вигоди від використання нових технологій ери електронного бізнесу.

Спеціалізація: електроніка, апаратне забезпечення
Обладнання: ноутбуки, системні блоки

Про компанію
Lenovo – світовий лідер в секторі персональних комп’ютерів – розробляє, виробляє і просуває на ринку передові, надійні і високоякісні персональні комп’ютери, а також і професійні послуги, що забезпечують замовникам всього світу оптимальний шлях до підвищення продуктивності та конкурентоспроможності.

Спеціалізація: Тактичні оптимізовані камери для військових

Про компанію

Американська компанія MOHOC – лідер галузі у розробці обладнання для військових, правоохоронних органів та служб швидкого реагування.