MMI GroupMMI Group

Партнери

Спеціалізація: програмне забезпечення, розробка та впровадження
Продукти: операційні системи, хмарні технології, системи розробки програмного забезпечення, офісні продукти.

Про компанію
Microsoft – є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп’ютерів та серверів. Корпорація пропонує широкий спектр програмних продуктів ділового і персонального призначення, використання яких значно підвищує ефективність роботи і дозволяє застосувати новітні досягнення інформаційних технологій на роботі, вдома і при навчанні.

Спеціалізація: послуги в області бізнес-аналітики: консалтинг, впровадження, навчання, технічну підтримку.

Про компанію
SAS є найбільшою в світі приватною IT-компанією, що працює в області бізнес-аналітики.

Спеціалізація: натільні відеокамери, станції зарядки та копіювання даних, спеціальне програмне забезпечення

Про компанію
Diamante Technology Co., Ltd – компанія з досвідом роботи більше 10-ти років, лідер в області розробки і продажу систем безпеки і відеоспостереження. Компанія представляє ряд рішень для мобільного відеоспостереження штатних одиниць різніх служб: полиції, СБУ, МНС, прикордонних служб та ін.

Спеціалізація: рішення в області розробки мультифункціональних пристроів Border Control

Про компанію

Pradotec Corporation Sdn. Bhd. – лідер в галузі розробки та виробництва мультифункціональних пристроїв в галузі безпеки, ідентифікації, аутентифікації та наданні платіжних послуг.

Спеціалізація: можливість створювати систему відеоспостереження і захисту для багатьох різноманітних місць, включаючи великі корпорації, урядові установи, стадіони, торгові центри, казино, інфраструктуру, транспортні станції та інші об’єкти.
Продукти: камери відеоспостереження, відеоаналітика, система управління доступом.

Про компанію
Avigilon – проектує і виробляє передові системи відеоспостереження високої чіткості, що дозволяють отримати найкращі документальні підтвердження.

Спеціалізація: рішення в галузі забезпечення надійної експлуатації ІТ-систем
Продукти: мережеві фільтри, джерела безперебійного живлення (ДБЖ) і стабілізатори напруги, відповідне програмне забезпечення і аксесуари, центри обробки даних.

Про компанію
APC – є світовим лідером в області проектування, виробництва і маркетингу обладнання для захисту електроживлення (від настільних комп’ютерів і систем масштабу підприємства), а також малих та середніх центрів обробки даних.

Спеціалізація: програмне забезпечення для віртуалізації комп’ютерного обладнання
Продукти: програмне та апаратне забезпечення для віртуалізації робочих місць, центрів обробки даних, мереж

Про компанію
VMWare – є світовим лідером в області рішень віртуалізації – від настільних систем до центрів обробки даних. VMware допомагає підприємствам будь-якого розміру знизити капітальні та експлуатаційні витрати, забезпечити безперервність бізнесу, підвищити рівень безпеки і захист даних.

Спеціалізація: розробка програмних рішень для віртуалізації
Продукти: віртуалізація десктопів, додатків, оптимізація та захист мереж

Про компанію
Citrix – американська мультинаціональна корпорація, яка займається розробкою програмного забезпечення. Рішення Citrix допомагають постачальникам інформаційних технологій і послуг створювати хмарні системи, використовуючи віртуалізацію і мережеві технології для забезпечення високої продуктивності, гнучкості та економічної ефективності хмарних сервісів.

Спеціалізація: розробка програмного забезпечення для резервного копіювання віртуальних машин і моніторингу віртуальних середовищ
Продукти: Veeam Backup & Replication, Veeam ONE, Veeam Management Pack (MP) Veeam Stencils, Veeam Generic Report Library, Veeam Smart Plug-in (SPI)

Про компанію
Veeam – допомагає організаціям захистити інвестиції в віртуальну інфраструктуру за допомогою інноваційних рішень для системного адміністрування. Це дозволяє знизити витрати, підвищити рівень продуктивності, а також зменшити можливі ризики.

Про компанію
Nemesysco – Єдина у своєму роді система, яка дозволяє в автоматичному режимі протестувати претендентів на роботу і на підставі аналізу істинності (хибності) відомостей, повідомлених тестованими, визначити наявність факторів ризику в його поведінці, оцінити і дати прогноз їх можливого прояву в майбутньому. Технологія LVA-I Nemesysco’s унікальна в своїх можливостях визначати невиражені та приховані емоції людини, ґрунтуючись на некерованих властивостях голосу.

Про компанію
IT-Enterprise – провідний розробник програмного забезпечення для автоматизації розподілених компаній, великих і середніх промислових підприємств, підприємств фінансового сектора, послуг, холдингових структур.

Спеціалізація: електроніка, апаратне забезпечення

Обладнання: сервери, СХД, ноутбуки, монітори, програмне забезпечення

Про компанію
Dell – один з лідерів в світі з виробництва комп’ютерів

Спеціалізація: провідна американська IT-компанія, постачальник обладнання для корпоративних клієнтів.

Продукти: сервери, СЗД, мережеве обладнання, інтегровані системи

Про компанію
Hewlett Packard Enterprise була створена в 2015 році разом з HP Inc. після поділу компанії Hewlett-Packard. HPE допомагає своїм клієнтам швидко реалізовувати прибуткові ідеї за допомогою динамічної хмари, активного використання даних і постійного безпечного співробітництва. Компанія дотримується чотирьох основних концепцій: перехід до гібридної інфраструктури, безпеку цифрового підприємства, керована даними організація і більш продуктивні робочі місця.

Спеціалізація: мережеве обладнання, хмарні технології, системи зберігання даних.
Продукти: маршрутизатори, комутатори, міжмережеві екрани, бездротові точки доступу, контролери бездротової мережі, IP-телефони, відеотермінали, сервера

Про компанію
CISCO – являється найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку, IP-комунікацій і корпоративного ринку. (IP-телефонії та систем відео-конференцій).

Спеціалізація: програмна платформа для розвитку телекомунікаційних проектів

Продукти: CTI Server, IPCC, IP PBX

Про компанію
SmileSoft ® – компанія, метою якої є створення надійних і, в той же час, гнучких програмних продуктів, які могли б вирішити будь-які завдання, що стоять перед клієнтами.

Спеціалізація: впровадження та сервісне технічне обслуговування складного електронно-механічного обладнання та систем в галузі авіаційної безпеки, митного огляду вантажів та багажу, систем контролю та управління доступом, відео контролю, пожежної та охоронної сигналізації, а також системи зчитування та розпізнавання державних номерних знаків транспортних засобів «Оберіг». В тому числі в номенклатуру ВАТЕК входять детектори вибухових і наркотичних речовин.

Обладнання: доглядове обладнання, детектори вибухових та наркотичних речовин, виявлення радіації, конвеєрні лінії, тепловізійні камери, системи відеоспостереження, розпізнавання автомобільних номерів, контроль касових операцій, системи безперебійного живлення, системи охорони периметру, системи контролю доступу та охоронної сигналізації, мережеве обладнання

Про компанію
ВВ ТОВ «ВАТЕК» – створене в 1991 році на технічній базі київського представництва акціонерного товариства «ВІДЕОТОН» (Угорщина).

Спеціалізація: розробка програмних і апаратних засобів в області кібербезпеки
Продукти: системи для забезпечення безпеки комп’ютерних систем для бізнесу

Про компанію
IntelSecurity (McAfee) – дозволяє підприємствам, організаціям державного сектора і домашнім користувачам безпечно і ефективно застосовувати Інтернет-технології. Компанія поставляє перевірені попереджувальні рішення захисту для систем, мереж і мобільних пристроїв по всьому світу. Завдяки своїй стратегії Security Connected, новаторському підходу до рішень безпеки, посиленим засобами апаратного забезпечення, а також завдяки унікальній мережі збору інформації про загрози Global Threat Intelligence, компанія McAfee безперервно і цілеспрямовано шукає нові шляхи захисту своїх клієнтів.

Спеціалізація: рішення в області безпеки програмного забезпечення
Обладнання: антивірусні рішення

Про компанію
ESET — підприємство, міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп’ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів.

Спеціалізація: створення електронних архівів документів організації; розробка і реалізація комплексних проектів з оцифрування для закладів культури, науки, освіти (музеї, архіви, бібліотеки, навчальні заклади, тощо)

Про компанію
«Електронні архіви України» – наданє повний комплекс типових та індивідуальних рішень зі створення електронних архівів підприємств, систем електронного документообігу компаній найрізноманітніших напрямків діяльності, а також інформаційних ресурсів для закладів культури та освіти.

Спеціалізація: рішення в області відеоспостереження

Про компанію
Milestone Systems – є провідним у світі постачальником програмного забезпечення для управління IP-відео на відкритій платформі.

Спеціалізація: системи відеоспостереження
Продукти: мережеві камери, відеокодери, додаткове обладнання та приладдя, прикладне програмне забезпечення.

Про компанію
Axis – лідер ринку мережевого відеоспостереження.

Спеціалізація: системи моніторингу та безпеки, відеоспостереження та відеоконтролю
Продукти: програмне забезпечення для ip-камер, відеоаналітіка

Про компанію
Axxon – лідер українського ринку в області розробки територіально-розподілених інтегрованих систем моніторингу та безпеки, відеоспостереження та відеоконтролю.

Спеціалізація: електроніка, апаратне забезпечення
Обладнання: ноутбуки, системні блоки

Про компанію
Lenovo – світовий лідер в секторі персональних комп’ютерів – розробляє, виробляє і просуває на ринку передові, надійні і високоякісні персональні комп’ютери, а також і професійні послуги, що забезпечують замовникам всього світу оптимальний шлях до підвищення продуктивності та конкурентоспроможності.

Спеціалізація: виробництво телекомунікаційного обладнання
Продукти: роутери, модеми, системи IP-телекомунікації

Про компанію
Zyxel – є провідним розробником мережевих рішень на базі інтернет-технологій. Компанія відома своїм обладнанням для широкосмугового доступу, бездротових мереж Wi-Fi та мережевої безпеки, а також можливостями для побудови інфраструктури цифрового будинку.

Спеціалізація: комп’ютерні системи, програмне забезпечення, системи сховищ, мікроелектроніка
Обладнання: сервера, СХД, програмне забезпечення

Про компанію
IBM – світова корпорація, одна з найстаріших на ринку інформаційних технологій. IBM пропонує широкий спектр програмного забезпечення, додатків, операційних систем для всіх типів обчислювальних машин, дозволяючи своїм клієнтам отримати максимальні вигоди від використання нових технологій ери електронного бізнесу.

Спеціалізація: відеоаналітіка великих обсягів даних
Обладнання: програмне забезпечення для відеоаналітики

Про компанію
BriefCam – розробник та постачальник систем для швидкого перегляду і аналізу матеріалів камер спостереження за допомогою Video Synopsis, інноваційної технології обробки зображень.

Спеціалізація: розробка програмного забезпечення для відеоаналітики
Продукти: програмне забезпечення, системи відеоспостереження

Про компанію
Arhungary – розробляє, випускає та продає безпеку – та транспортнотехнічні інформатичні засоби на основі інтелектуальноїї обробки зображень. Ккомпанія, що забезпечує технологічні рішення для підчищення безпеки в суспільстві шляхом розробки інноваційних продуктів та послуг. Компанія спеціалізується на програмному забезпеченні та інтегрованих системах для ідентифікації та управлінням транспорту, зчитуванням інформації з документів, аутентифікації та біометрії.

Спеціалізація: розробка програмного забезпечення для організацій і виробництва серверного обладнання
Продукти: сервери (SPARC, Sun x86, Sun Blade и Sun Netra), системи зберігання даних, бази даних.

Про компанію
Oracle – американська корпорація, найбільший у світі розробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання, розробник систем керування базами даних, інструментів для розробки баз даних, а також ERP-систем.

Спеціалізація: виробництво різних технологічних і програмних рішень для для організацій
Продукти: аналітичне обладнання, інформаційні технології і рішення для офісу

Про компанію
Hitachi – надійний постачальник, пропонує завершені рішення для зберігання даних найвимогливішим компаніям – як великим, так і невеликим. Апаратні та програмні продукти HDS є основою для рішень з категорії Application Optimized Storage, що забезпечують динамічний багаторівневе зберігання даних, однакове управління, захист даних і архівування – вони дозволяють організаціям домогтися відповідності між інфраструктурою зберігання даних і індивідуальних вимог бізнесу.

Спеціалізація: продукти і рішення в області інформаційних і телекомунікаційних технологій
Продукти: устаткування для мереж мобільного зв’язку, устаткування для рівня ядра мережі, мережеві продукти, програми та програмне забезпечення, термінали (UMTS/CDMA), професійні телекомунікаційні послуги (розгортання мережі, інтеграція мережі, клієнтська підтримка, управління послугами, послуги з мережних технологій, послуги з організації навчання)

Про компанію
Huawei – є світовим лідером в сфері телекомунікаційних рішень. Відповідно до міжнародних тенденцій розвитку, мереж ALL IP і конвергенції мереж фіксованого та мобільного зв’язку (FMC), Huawei пропонує найширший спектр комплексних рішень.